Vstupujete na stránky s obsahem pro dospělé.

Vaporesso GTX žhavící hlava MESH 0,6ohm

Vaporesso GTX Mesh žhavící hlava s odporem 0,6ohm Náhradní žhavící hlava Vaporesso GTX Mesh nabízí odpor 0,6ohm. V jádru se nachází jedna mesh spirálka pro skvělé podání chuti...
Doporučená nabídka Elektro-Cigareta.cz

Skladem • 1 varianta148 Kč100 % • 1 245 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta45 Kč100 % • 531 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta55 Kč100 % • 470 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma94 % • 59 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 8 890 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč93 % • 318 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč100 % • 110 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta45 Kč85 % • 37 recenzíDalší informace

Odpor
0.6 ohm

• , zakoupeno v Elektro-Cigareta.cz

• Zkoušel jsem různé odpory,ale 0,6 je prostě nejlepší.
    • Opravdu dlouhá životnost.
    • Výborné podání chutě.
  • , zakoupeno v Maxim-ecigareta.cz

• Skvela chut liquidu
    • Umi i docela peknou mlhu na takoveho drobecka
    • Solidni vydrz
    • Rychle usb Type-C nabijeni
    • Zatim jsem nic neobjevil

Porovnavam s POD systemem Eleaf Tance Max, ktery mi aktualne dosluhuje. U Vaporesso LUXE PM40 je opravdu obrovsky rozdil v chuti, kdy u puvodniho Tance Max je to opravdu velmi slabe. Prenos chuti se rovna pomalu k eleaf istick pico 25, ktery ma ale mnohonasobne vetsi zhavici hlavu. Umi take udelat opravdu velkou mlhu, s tim se bohuzel vaze i vydrz, myslel jsem ze s 1800mAh bude mnohem vetsi jak u tance max, ale ten vykon si vezme svou dan. I tak je ale vydrz stale o dost lepsi (tezko tohle hodnotit, me vydrzi den silneho potahovani, ale dokazi se predstavit, ze nekomu to vydrzi i 3 dny). Plus samozrejme rychle nabijeni za cca 1h pomoci USB type-C, pro me osobne velka vyhoda, taky jeden z hlavnich duvodu proc jsem si tohle zarizeni koupil, krome snad zmineho Eleaf Tance Max, co uz mam vic jak rok, na trhu takovy pod systemu s type-c konektorem moc neni. I slabsi hlava gtx 0.8ohm dava stale husty dym, myslel jsem ze to bude spise na MTL, ale ja to i tak pouzivam rovnou do plic. Co dale rict, snad ze jsem po dlouho dobe prekvapen a vice nez spokojen.

Odpor
0.6 ohm

Vaporesso GTX Mesh žhavící hlava s odporem 0,6ohm

Náhradní žhavící hlava Vaporesso GTX Mesh nabízí odpor 0,6ohm. V jádru se nachází jedna mesh spirálka pro skvělé podání chuti a výbornou kouřivost. Hlava je konstrukčně navržena pro co nejvýraznější podání chuti. Hlava GTX Mesh je určena pro mírnější přímé potahování (DL).

• Žhavící tělísko GTX Mesh se dá využívat v rozpětí: 20-26W.
  • Výrobcem doporučený výkon: 24 W.
  • Odpor: 0,6ohm
  • Počet spirálek: 1 (mesh pletivo)
  • Doporučený výkon: 20-26 W
  • Teplotní režim: NE
  • Vhodné pro: DL (přímé potahování)

Kompatibilní s:

Vaporesso LUXE X Pod Kit

Vaporesso LUXE XR Pod Kit

Vaporesso LUXE XR MAX Pod Kit

Cartridge Vaporesso LUXE XR

• Upozornění: Před prvním použitím doporučujeme nakapat několik kapek e-liquidu přímo na vatu ve žhavícím tělísku.
  • Obsah balení: 1ks žhavící hlava Vaporesso GTX Mesh 0,6ohm

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta59 Kč98 % • 1 630 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč98 % • 2 506 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč97 % • 1 031 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta55 Kč100 % • 470 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v Elektro-Cigareta.cz

• Zkoušel jsem různé odpory,ale 0,6 je prostě nejlepší.
    • Opravdu dlouhá životnost.
    • Výborné podání chutě.
  • , zakoupeno v Maxim-ecigareta.cz